Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Pierogi Biedronka

Sklepy Biedronka już od ładnych paru lat na stałe wpisały się w polski krajobraz. Jadąc autem raz po raz można zauważyć duże sieci handlowe z szyldem Biedronka. Sieci sklepów Biedronka należą do spółki akcyjnej, której właścicielem jest konsorcjum portugalskie. Lecz pierwszym założycielem sieci sklepów detalicznych Biedronka był Polak, który w Poznaniu w 1995 roku otworzył pierwszy taki sklep detaliczny.

Sklepy Biedronka to kraina oszczędzania, gdyż niemalże wszystkie sprzedawane w tych sieciach artykuły są o wiele tańsze, niż te same kupione w innych sklepach. Dlatego tak wielu ludzi odwiedza sklepy Biedronka pokonując czasem sporo kilometrów, by móc zrobić cotygodniowe większe zakupy właśnie w tej taniej sieci handlowej. Wśród ofert Biedronki są różnego rodzaju artykuły spożywcze w opakowaniach, w puszkach, w kartonach, a także luzem. Sprzedawane jest również ciepłe pieczywo i produkty niemrożone i mrożone typu sałatki, mieszanki warzywne. Jak i inne na przykład z różnym farszem pierogi Biedronka także ma w swojej ofercie. Swojska Chata posiada w swojej ofercie także kopytka, pyzy, krokiety, uszka i wiele innych i wszystko w dostępnych cenach. Sieć sklepów Biedronka jest największą siecią handlową w naszym kraju. Sieć ta posiada w Polsce ponad trzy tysiące sklepów. Tak duża liczba wpływa bardzo korzystnie na budżet naszego państwa, dlatego że każdego roku sieć sklepów Biedronka odprowadza ogromną sumę podatków, z których potem korzysta całe polskie społeczeństwo. Dochodzi do tego stworzenie wielu miejsc pracy dla Polaków, co też nie jest bez znaczenia. I choć na początku nie zawsze dobrze układa się współpraca pomiędzy pracownikami a właścicielami, to jednak z każdym rokiem wszystko ulega sprostowaniu oraz dzieje się coraz to lepiej.

Pod względem asortymentu w sieci sklepów Biedronka także zaszły zmiany, gdyż początkowo sprzedawane tam były tylko artykuły spożywcze. I dopiero od około 2010 roku w ramach nowej strategii tego koncernu, firma zaczęła sprzedawać również produkty przemysłowe. Dziś sklepy Biedronka są wspaniale wyposażone w asortyment. W sklepach tych są kasy obsługiwane przez kasjera, jak i kasy samoobsługowe, lecz te ostatnie akceptują tylko płatność kartą.