Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Blaty kuchenne z płyt MDF

Znasz zasadę trójkąta roboczego w kuchni? To droga którą musisz przebyć do trzech najważniejszych kuchennych sprzętów. Należą do nich lodówka, zlewozmywak i kuchenka. W najbliższym otoczeniu tych nieodzownych w każdej kuchni elementów powinna znajdować się płyta robocza, potocznie zwana blatem kuchennym. Nieważne, czy zajmujesz się gotowaniem z gigantyczną pasją, czy potrafisz jedynie ugotować wodę na zupkę chińską.

Ergonomia oraz umiarkowanie w spacerowaniu po kuchni daje ci właśnie prawidłowe jej zaplanowanie. Ale sama ergonomia nie powinna przeszkadzać estetyce pomieszczenia, w którym spędzamy mnóstwo czasu w życiu. Lakierowane fronty z płyty MDF w kuchni uczynią z niej miejsce, w którym przyrządzanie posiłków będzie znacznie przyjemniejsze. Jeżeli będziesz miał okazję, sprawdź w dotyku oraz porównaj front z płyty MDF z frontem ze zwykłej płyty wiórowej. Zobaczysz, że oprócz poczucia solidniejszego wykonania, lakier, czy to matowy, czy połysk, daje meblowi nowocześniejszy, elegancki wygląd. Stolarz być może zdradzi Ci fakt, że to właśnie front sprzedaje mebel. Blaty kuchenne także podkreślą walory estetyczne kuchni. Ich ogromny wybór pozwoli dostosować do twoich potrzeb zarówno kolor, jak i fakturę samego decoru. Wśród blatów znajdziesz takie, które pod palcami będą gładkie i śliskie niczym tafla lodu. Jeśli preferujesz blaty ze strukturą, to znaleźć można bardziej chropowate, z głębszymi zagłębieniami, jak i z płytszymi, imitującymi pory drewna. Rozmieszczenie szafek też nie należy do kwestii przypadku. Systemy w szafkach narożnych, takie jak magic corner, czyli wysuwające się półki po otwarciu drzwiczek, znacznie ułatwiają korzystanie z przyborów kuchennych. Z łatwością bez nurkowania głową w najdalsze zakamarki szafki znajdziesz akurat ten garnek, który chcesz.

Szafki typu cargo także są olbrzymim ułatwieniem w organizacji i przechowywaniu produktów spożywczych, z których przyrządzasz przepyszne potrawy. Naraz z takiej szafki wyjeżdżają piętrowo rozmieszczone półki, co sprawia, że nawet nie musisz pamiętać, gdzie znajduje się przyprawa, której akurat potrzebujesz, ponieważ wszystkie masz na widoku. W systemach tych kluczową rolę odgrywają prowadnice kulkowe. To one sprawiają, że z łatwością wysuwają się szuflady i kosze cargo. A ty cieszysz się, obiad wręcz sam się gotuje.