Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Nowość – firmynaplus.pl

Będąc biznesmenem często musimy mierzyć się nie tylko z przeciwnościami gospodarczymi takimi jak np. konkurencja zaniżająca ceny, lecz także z trudnymi przepisami prawnymi. Praktycznie każdego dnia musimy mierzyć się z nowym wyzwaniem czy pytaniem, a odpowiedzi niezwykle często poszukujemy w Internecie.

Warto zastanowić się co sprawia, że wychodzą firmy na plus. W najprostszym rozrachunku suma ich dochodów jest większa niż suma kosztów. Wówczas mówimy o zysku i wychodzeniu „na plus”. Nie mniej jednak w prowadzeniu biznesu trzeba brać również pod uwagę inne zmienne czy wskaźniki. W celu ich zrozumienia warto odnaleźć odpowiedni blog bądź portal internetowy, który wyjaśni nam takie pojęcia jak marża brutto, churn, return, CAC oraz wiele innych. Dzięki odpowiedniej analizie takich wskaźników zrozumiemy co dzieje się w naszym biznesie oraz jak sprawić by lepiej się on rozwijał.

Pośród dużej liczby portali internetowych ciężko jest jednak odnaleźć ten z cenną wiedzą. Zawsze przed wcięciem się w problem warto sprawdzić, kto dany portal prowadzi. Jeżeli jest to np. blog finansowy, to dobrze by było, gdyby był prowadzony przez osobę z adekwatnym doświadczeniem, a nie nastolatka dysponującego kieszonkowym od rodziców. Podobnie ma się też rzecz w odniesieniu do kwestii prawnych i legislacyjnych. Nie poszukujmy pomocy u pseudo-doradców na grupach facebookowych i nie kupujmy żadnych magicznych rozwiązań bez odpowiedniej ich analizy. Najlepiej zwróćmy się o wskazówkę do właściwego specjalisty na dedykowanym portalu internetowym, a gdy to nie pomoże postarajmy odnaleźć się odpowiedniego specjalistę na krajowym rynku.

Prowadzenie przedsiębiorstwa to mnóstwo wyzwań, lecz także olbrzymia satysfakcja. Widząc jak z niewielkiego biznesu potrafimy stworzyć całkiem dużą firmę zapewniającą odpowiednie zyski czujemy gigantyczną satysfakcję i uczucie spełnienia. Oprócz bowiem materialnych korzyści warto z prowadzenia biznesu wynosić również wiedzę oraz dobre kontakty. Warto też być dobrym zarówno dla naszych klientów jak i pracowników, gdyż z reguły odnajduje to odzwierciedlenie w niedalekiej przyszłości. Nie bójmy się także pytać specjalistów o zdanie, gdy sami nie posiadamy właściwej wiedzy. Lepiej bowiem zadać głupie pytanie, niż samemu na nie głupio odpowiedzieć.

Wpis powstał przy współpracy z Firmynaplus.pl