Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Niezawodny system ERP – Comarch Optima

Czasy papierowych kart pracy, komunikacji przez telefony stacjonarne czy konieczność osobistej wizyty na końcu firmy już prawie za nami. Świat się zmienia, a my razem z nim. Technologie rozwijają się w zastraszająco szybkim tempie. Czemu by więc z nich nie korzystać? W szczególności biorąc pod uwagę rozwój start-up’u, firmy, czy nawet małego biura rachunkowego. Doskonałym rozwiązaniem dla wyżej wymienionych (i nie tylko), jest system Comarch ERP Optima.

System informatyczny dla firm

System ten jest najpopularniejszym w Polsce programem dedykowanym małym oraz średnim firmom z każdej branży. Posiada dedykowane moduły umożliwiające pracę we wszystkich obszarach biznesowych. System finansowo księgowy daje możliwość zarządzania przepływem płatności bądź procesami fakturowania, dzięki czemu wszystkie procesy płatności mogą być (przy drobnej pomocy człowieka) realizowane terminowo, w bardzo prosty sposób oraz w optymalnie krótkim czasie. System produkcyjny Comarch ERP Optima to perfekcyjne narzędzie służące do optymalizacji produkcji. System daje nam możliwość tworzenia i realizowania wszelkiego rodzaju zleceń produkcyjnych oraz tworzenia dokumentów magazynowo-księgowych w niezwykle łatwy i przyjemny sposób. Ponadto możliwe jest generowanie przewodników produkcyjnych na podstawie technologii i zleceń produkcyjnych, a także monitorowania stopnia zaawansowania zleceń i wprowadzania rzeczywistych kosztów produkcji.

Comarch ERP Optima jest najpopularniejszym, a zarazem świetnym narzędziem do optymalizowania pracy i zarządzania firmą i jej procesami. Całość powyższych operacji może być rejestrowana za pomocą paneli dotykowych, czytników kodów kreskowych bądź też wprowadzana ręcznie z notatek pracowników produkcji. Implementacja narzędzia dopasowana jest do obecnie przyjętych norm panujących w firmie, a także indywidualnych preferencji użytkownika.

Dla kogo taki system?

Comarch ERP Optima w trzech słowach to nic innego jak oszczędność, funkcjonalność i rozwój. Inwestycja w produkt niezwykle szybko się zwraca, a koszty implementacji nie są wygórowane. Na wprowadzenie Comarch ERP Optima wraz z dogodnymi dla firmy modułami zdecydowało się już szerokie grono znanych i cenionych przedsiębiorstw – nie wahaj się ani chwili! Optymalizacja procesów w firmie to realne oszczędności, zwiększone zyski, lecz również zadowoleni pracownicy.