Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Najlepsze SPA nad morzem?

Odprężające spa nad morzem jest dostępne dla wszystkich turystów oraz lokalnej ludności. Jeżeli wyjeżdżamy nad morze, pomyślmy o skorzystaniu ze spa. Będąc na wczasach, nie mamy żadnych innych obowiązków, jak odpoczywanie i rozpieszczanie swego ciała w kąpielach słonecznych oraz wodnych. Pobyt w spa niekiedy we własnym miejscu zamieszkania sporadycznie mieści się w naszym grafiku. Dlatego podczas wypadu nad morze, taki relaks w odnowie biologicznej jest jak najbardziej na miejscu.

Jak znaleźć noclegi z basenem?

Pogoda nad morzem bywa zmienna. Czasami są dni deszczowe, kiedy nie mamy możliwości skorzystać z morskich fal. Warto więc poszukać takich kwater, gdzie będziemy mieć dostęp do basenu. Sam prysznic w małej łazience mamy na co dzień. Zafundujmy więc sobie wczasy, które sprawią nam wielką frajdę i luz. Basen z podgrzaną wodą, jacuzzi, zjeżdżalnie wodne, trampoliny, to wszystko może być w zasięgu naszej ręki. Istotne, byśmy odpowiednio zaplanowali swój wyjazd i zadbali o każdy szczegół, biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne. Bardzo często hotele nad morzem dysponują spa oraz basenami do dyspozycji gości. Znakomite odprężenie i odpoczynek od zwykłego dnia wpłynie oczyszczająco na nasz organizm. Do domu wrócimy pełni nowych sił witalnych, gotowi na zmierzenie się z trudami codzienności. Naładowani pozytywną energią, by łatwo przejść ciężkie chwile w pracy.

Co dla gości, którzy nie umieją pływać?

Zdarza się, iż przyjeżdżamy nad morze i nie potrafimy pływać. Zatrzymując się w hotelu, który dysponuje basenem kąpielowym, możemy wykupić sobie lekcje pływania. Daleko od znajomych twarzy, pod okiem doświadczonego ratownika-instruktora nauczymy się pływać bez strachu. Jakież będzie zdziwienie przyjaciół, gdy po powrocie znad morza zaproponujemy im wspólny wypad na halę z basenem w naszej miejscowości! Nie martwmy się, iż nasz wiek nie jest już młodzieńczy. To żadna przeszkoda, aby radować się nowymi umiejętnościami pływackimi. Następne wypady nad morze będą nie tylko spacerami po mokrym brzegu i zbieraniem muszelek. To także zanurzenie się w delikatnych falach bez lęku i rozkoszowanie się umiejętnością pływania. Wypad nad morze w sezonie oraz poza nim? Hotele czynne są cały rok. Zawsze możemy z nich skorzystać i radować się morską bryzą.