Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Koszulki z Audrey Hepburn – sklep.miromiko.pl

Koszulki to taki rodzaj ubrania, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennej garderoby. W wielu stacjonarnych, jak i internetowych sklepach możemy znaleźć także męskie damskie, jak i dziecięce t-shirty. Mamy do wyboru kolekcję basic, czyli podstawową, która jest dostępna w sklepie przez cały rok. Ma ona okrągły dekolt bądź w serek i zazwyczaj nie ma na sobie żadnych wzorów – jest za to w różnych kolorach. Wielu z nas wybiera również koszulki ze wzorami.

Dla dzieci najczęściej są to koszulki z bohaterami ulubionych bajek, lecz dobrym pomysłem jest także koszulka z psem, albo koszulka z kotem, jeśli nasze dziecko uwielbia zwierzaki. Nie oznacza to jednak, że my sami także nie możemy sobie kupić takiego t-shirtu, jeżeli nam się podoba. Wzory na koszulkach są jednak przeróżne. Bardzo popularnymi są te z osobami z polskiego czy światowego show biznesu. Chyba każdy z nas chciał kiedyś nosić jakikolwiek gadżet ze swoim idolem – zespoły muzyczne, aktorzy, celebryci i wielu innych znanych ludzi można znaleźć nawet na ubraniach. Przykładem takich ubrań są koszulki z Audrey Hepburn, znaną aktorką. Jeżeli jesteśmy jej wiernymi fanami, możemy zakupić obie koszulkę, na której widnieje jej wizerunek. Nasz styl zmienia się jednak na przestrzeni lat i to, co kiedyś wydawało nam się ładne, dziś jest najczęściej zastępowane przez coś innego. Prędzej czy później nasze teraźniejsze ubrania trzeba będzie zmienić na coś innego, bo z nich wyrośniemy, gdy przestaniemy być dziećmi, gdy z jakiegoś powodu zmieni się waga naszego ciała to dotychczasowy t-shirt stanie się dla nas za duży, bądź za mały i będzie musiał zwolnić swoje miejsce w naszej szafie na rzecz innego ubrania oraz tak dalej. Zmiany ubrań są czymś naturalnym, zatem trzeba pogodzić się z tym, że nie zawsze będą mogły nam służyć tak długo, jak byśmy tego pragnęli.

Niemniej jednak jeśli jakiekolwiek ubranie nam się podoba, to warto żebyśmy je sobie kupili. Ponieważ nie ma nic gorszego niż po powrocie z zakupów do domu żałować, że czegoś się nie kupiło, przecież mieliśmy ku temu stosowną okazję. Niezwykle często jednak, mimo że coś bardzo nam się podoba, rezygnujemy z zakupu czegoś, myśląc, że jeszcze kiedyś będzie na to lepsza okazja. Niestety pewne tego rodzaju okazje trafiają się tylko raz i mogą się nigdy nie powtórzyć. Dlatego jeśli chcemy kupić sobie jakieś nowe ubranie, po prostu to zróbmy.