Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Kancelaria adwokacka Szczecin

Traumatyczne przeżycia bardzo często doprowadzają wiele osób do załamania nerwowego i podejmowania nieprzemyślanych decyzji, których skutki będą ciągnąć się niekiedy nawet do końca życia. Czasami po prostu młodzi ludzie źle oceniają swój stan i decydują się na prowadzenie pojazdu w krótkim odstępie czasu po spożyciu alkoholu. Zazwyczaj tacy kierowcy wpadają na zwykłej kontroli policyjnej, kiedy to służby ciekawi niepokojące zachowanie bądź zbyt szybka, brawurowa jazda. W takiej sytuacji automatycznie zatrzymywane jest prawo jazdy i rozpoczyna się postępowanie sądowe.

Jak wybrać obrońcę?

Liczne kampanie reklamowe i materiały ratowników medycznych niestety w niektórych przypadkach nie wpływają na świadomość osób uzależnionych od alkoholu. Na drogach ginie coraz to więcej osób, dlatego tak ważne jest podniesienie stawek mandatów oraz konsekwentne pociąganie do odpowiedzialności. Spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości to duże wykroczenie. Jest ono przestępstwem kiedy w wyniku tego zdarzenia ktoś ucierpi bądź poniesie śmierć. Oczywiście każdy oskarżony ma prawo do obrony, stąd też rodzina na ogół stara się uzyskać pomoc w właściwej instytucji. Aby odnaleźć odpowiedniego specjalistę, który skutecznie będzie bronił swojego klienta wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej i w jej okno wpisać krótkie, ale odpowiednio skonstruowane hasło, na przykład dobry adwokat Szczecin, polecana kancelaria adwokacka Szczecin lub jazda pod wpływem alkoholu obrońca Szczecin. W wynikach pojawią się linki prowadzące do stron konkretnych biur i liczne opinie oraz oceny na temat danego specjalisty. Rzetelne wiadomości pomogą podjąć jak najlepszą decyzję.

Po co mi adwokat?

Korzystanie z pomocy adwokata prowadzącego prywatną praktykę to spory koszt. Zwykle mieści się on w przedziale od kilku do kilkunastu tysięcy. Dużo tańszą alternatywą może okazać się skorzystanie z pomocy obrońcy z urzędu. Tego typu usługa najczęściej jest całkowicie bezpłatna, gdyż każdy człowiek ma prawo do obrony i stosowne instytucje umożliwiają bezpłatną pomoc prawną. Właściwym rozwiązaniem jest skorzystanie z alkomatu przed podjęciem decyzji o prowadzeniu pojazdu. Niewielkich rozmiarów urządzenia dostępne są na stacjach benzynowych i w marketach.