Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Franczyza sushi

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to doskonała alternatywa dla pracy na etat. Oczywiście takie rozwiązanie wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i potrzebna jest ciężka, rzetelna praca aby firma mogła się rozwijać i pozyskiwać nowych klientów. Dobrym planem może okazać się otwarcie restauracji, gdyż ciekawe miejsca przyciągają gości i cieszą się nieustannie rosnącą popularnością. Pomysł na biznes warto skonsultować z doradcą, który oceni czy opracowany biznesplan ma szansę powodzenia. Dzięki temu początkujący przedsiębiorca może uniknąć wielu niepowodzeń i błędnych inwestycji.

Jaką wybrać franczyznę?

Bardzo często w lokalnych urzędach pracy można złożyć wniosek o przyznanie dofinansowania na założenie firmy i odpowiednie wyposażenie stanowisk pracy. Franczyza take away to doskonałe rozwiązanie w okresie pandemii, gdy co chwila wprowadzane są nowe obostrzenia. Klienci przygotowane zestawy mogą zabrać na wynos, bądź otrzymać za pośrednictwem kierowcy, który przewiezie odpowiednio zabezpieczone posiłki pod wskazany adres. Kuchnia japońska ma wielu miłośników, jednak samodzielne przygotowanie tego typu potraw wymaga specjalnych umiejętności. Franczyza sushi to wręcz gotowy przepis na sukces, gdyż właściciel obiektu działa pod sprawdzoną i renomowaną marką, co jest doskonałą alternatywą dla tworzenia biznesu od podstaw i budowania własnej marki. Kluczowe jest oczywiście aby wszystkie dostępne potrawy były przygotowywane z najwyższej jakości składników, przez doświadczonych i wykfalifikowanych szefów kuchni. Dania na wynos powinny znajdować się w ekologicznych opakowaniach, wykonanych z papieru bądź szkła. Bardzo często pojemniki szklane można w dowolnej chwili zwrócić.

Biznes dla Ciebie!

Nie bez znaczenia jest przytulne i nowoczesne wnętrze restauracji. Obiekty prowadzące franczyzę bardzo często wykańczane są w podobny sposób, w odpowiedniej tonacji kolorystycznej aby stworzyć spójną całość dla całej sieci. Doskonałym pomysłem jest również prowadzenie profilu na popularnym portalu społecznościowym, gdzie można zamieszczać informację o nowo pojawiających się daniach, ofertach promocyjnych oraz istotnych zmianach, na przykład nowych godzinach otwarcia. Umieszczane fotografie dań z pewnością zainteresują odbiorców.