Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Hurtownia kosmetyczna Szczecin

Health and hand care topic: a woman's hand holding a nail file for manicure isolated on white background

Jeżeli szukasz profesjonalnych kosmetyków spełniających wymagania i takich, które pozwolą Ci uzyskać najlepsze efekty pielęgnacyjne, zapoznaj się z propozycją naszej hurtowni kosmetycznej Maxel Cosmetics. Zakupy można przeprowadzić zarówno online, jak i stacjonarnie. Hurtownia znajduje się w Szczecinie. Z jej produktów korzystają przedsiębiorcy z całego województwa zachodniopomorskiego.

Hurtownia kosmetyczna Szczecin

Jako profesjonalna hurtownia kosmetyczna oferujemy Państwu szeroki wybór artykułów kosmetycznych pochodzących wyłącznie od uznanych producentów. W naszej ofercie znajdują się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała, włosów, a ponadto kosmetyki do makijażu i artykuły do manicure i pedicure. Wszystkie oferowane przez nasz wyroby są wysokiej jakości i mają wszelkie niezbędne certyfikaty. Stawiamy nie tylko na zdrowie naszych konsumentów, lecz także na ekologię. Oferowane przez nas kosmetyki dostępne są w ekologicznych opakowaniach. Stale poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty zapewniające skuteczną pielęgnację oraz spełniające najwyższe standardy jakościowe.

Nasza hurtownia kosmetyczna online wyróżnia się interesującymi cenami, a także szybką realizacją zamówień. Konkurencyjne ceny i atrakcyjne rabaty sprawiają, że z naszej oferty korzystają również przedsiębiorcy z pobliskich województw. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem. Oferujemy indywidualną pomoc w doborze kosmetyków, dzięki czemu każdy konsument dokona najlepszego wyboru. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej. Znajduje się na niej pełna gama kosmetyków. Widnieją na niej też informacje na temat warunków współpracy. W przypadku pojawienia się pytań bądź wątpliwości, nasi doświadczeni i przyjaźni doradcy z pewnością pomogą.

Hurtownia kosmetyczna zachodniopomorskie

Nasza hurtownia kosmetyczna oferuje także szkolenia z zakresu kosmetologii, dzięki którym możesz poszerzyć swoją wiedzę na temat pielęgnacji skóry, makijażu czy zabiegów kosmetycznych. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych profesjonalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz praktycznymi wskazówkami. Najistotniejsze dla nas jest zadowolenie klientów. Z tego powodu od lat zapewniamy im najwyższą jakość usług, a ponadto pełne wsparcie w doborze kosmetyków. Bez względu na to, czy prowadzisz gabinet kosmetyczny, salon fryzjerski bądź po prostu interesuje Cię pielęgnacja swojego ciała, w naszej hurtowni kosmetycznej z pewnością odnajdziesz produkty, które spełnią Twoje oczekiwania. Naszym priorytetem jest sprzedaż najlepszej klasy produktów kosmetycznych.