Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Dodatkowe ubezpieczenie – popraw swój komfort jazdy

Bezpieczeństwo ma polskich drogach jest uzależniony przede wszystkim od nas – użytkowników ruchu drogowego. Dobrze jest jednakże pamiętać o tym, że nawet mimo najlepszych chęci, nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co może wydarzyć się na trasie. Jak zatem przygotować się na to, czego nie można przewidzieć? Wyjściem może być dopasowane indywidualnie ubezpieczenie.

Ubezpieczenie samochodu

Każdy użytkownik ruchu drogowego jest zobligowany do opłacania ubezpieczenia OC i gdy przydarzy się kolizja Szczecin nie z naszej winy możemy liczyć na to, że polisa, chociaż częściowo, pokryje poniesione przez nas straty. W momencie zdarzenia drogowego ubezpieczenie OC nie podnosi nam jednakże pewności siebie. Zwykle jesteśmy zagubieni, mamy wrażenie, że nie przysługują nam żadne prawa, a jeżeli natknęliśmy się na bardziej doświadczonego kierowcę, możemy nawet pozwolić wmówić sobie, że wina wcale nie spoczywała po naszej stronie. Naszego położenia nie ułatwia również sam ubezpieczyciel. Obsługa szkód Szczecin należy do jego obowiązków oraz chcemy wierzyć, że robi on wszystko, żeby nam pomóc. Z trudem jednak trwać w tym przekonaniu natrafiając na osoby pozbawione empatii.

Na szczęście, ubezpieczenie OC to nie wszystko, co mogą nam zaoferować kolejne firmy ubezpieczeniowe. Dobrowolne ubezpieczenie AC znajdziemy u każdego agenta, zdecydowana większość zaś przynosi nam możliwość cieszenia się polisą dopasowaną do naszych potrzeb. Standardowa ochrona może być więc rozszerzona nie jedynie o ochronę składek, lecz także o pomoc prawną, holowanie samochodów oraz pertraktowanie z firmą odpowiedzialną za naprawienie szkód poniesionych w wyniku wypadku. Wiele polis zapewnia nas też, że pomoc drogowa Szczecin nie będzie oczekiwać na ponaglenia z naszej strony pojawiając się na miejscu zdarzenia już po pierwszym sygnale z naszej strony.

Pomoc drogowa

Dodatkowe ubezpieczenie wiąże się, naturalnie, z koniecznością opłacania dodatkowej składki. Coraz częściej możemy jednak usłyszeć, że nie jest to wcale zbyt wysoka cena, jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze bezpieczeństwo znajdowało się na możliwie jak najwyższym poziomie. Zakup polisy, w pewnym sensie, poprawia sam komfort jazdy dając nam pewność, że nawet doprowadzając do zdarzenia drogowego z naszej winy, nie będziemy pozbawieni wsparcia.