Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Z jakiej okazji można wręczyć kosz świąteczny?

W ostatnim czasie w sklepach można odnaleźć różnego rodzaju kosze prezentowe, które nadają się do wręczenia osobom w każdym wieku. Są to gotowe, pięknie zapakowane zestawy. W takich koszach znajdują się rozmaite przedmioty, które można dopasować do okazji bądź płci. Jak wybrać najlepszy zestaw prezentowy?

Kosze upominkowe dla pracowników

Jest wiele okazji, podczas których pracownikowi szef wręcza prezent. Może to być podziękowanie za dobrze wykonany projekt, prezent na jubileusz pracy bądź świąteczna paczka. Ciężko jest wybrać upominki dla osób, które zna się jedynie pobieżnie. Z tego względu najlepiej jest zdecydować się na gotowe zestawy prezentowe, które wyglądają bardzo okazale oraz są gotowe do wręczenia. Jedyne co trzeba zrobić to wybrać odpowiedni kosz. Wybór jest bardzo duży. Można znaleźć kosze świąteczne, zestawy dla pań i panów, dla rodziców bądź starszych osób. Każdy z zestawów dodatkowo można spersonalizować, dzięki czemu prezent będzie wyjątkowy. Można napisać dedykację bądź po prostu: dziękuję.

Zestawy prezentowe – z jakiej okazji można wręczyć?

Kosze upominkowe nadają się praktycznie na każdą okazję. Jest to perfekcyjny prezent dla rodziców, jako podziękowanie za wychowanie. Często takie zestawy wybierają pary młode podczas ślubu oraz wręczają rodzicom przy wszystkich gościach na środku sali, żeby podziękować im za trud wychowania. Kosze świąteczne oczywiście nadają się do wręczenia podczas imprez firmowych z okazji Świąt Bożego Narodzenia lub jako podarunek dla dziadków pod choinkę. Takie upominki są także idealnym pomysłem na prezent dla nauczyciela bądź osoby, której chce się podziękować za pomoc.

Co znajduje się w koszach prezentowych?

Zawartość zestawów upominkowych może być niezwykle różna. Bardzo często wewnątrz znajdują się różnego rodzaju alkohole. Może to być zestaw piw, win bądź mocniejsze trunki. Także słodkości, zestawy herbat oraz kaw z całego świata można odnaleźć w środku. W koszach świątecznych znajdują się ozdoby na choinkę bądź stół, a także świeczki zapachowe.