Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Suplementy na wzmocnienie włosów

W dzisiejszych czasach zmagamy się z mnóstwem problemów zdrowotnych, cierpimy na mnóstwo chorób. Ale i dostęp do suplementów jest lepszy. Jakie są najczęściej kupowane suplementy?

Suplementy na porost włosów – łysiejesz?

Cierpisz na zbytnie wypadanie włosów? Zauważyłeś przerzedzenia na głowie? Nie czujesz się komfortowo? Jest sporo suplementów na porost włosów, które hamują oraz niwelują wszystkie powyższe objawy. Wystarczy łykać je regularnie.

Suplementy na potencję – twój organizm nie funkcjonuje już jak dawniej?

Nie zaspokajasz potrzeb swoich oraz partnerki? Chcesz czuć się młody? Męski? Na rynku znajdziesz mnóstwo suplementów na potencję, które nie wymagają recepty oraz które nie są inwazyjne, ale pomogą zwalczyć problemy.

Suplementy na sen – jesteś zestresowany?

Cierpisz na bezsenność? Przewracasz się z boku na bok nie mogąc zasnąć? W Twojej głowie pojawia się natłok myśli, nad którymi nie możesz zapanować? Sięgnij po suplementy, które poprawiają kondycję Twojego snu. Mnóstwo z nich jest na bazie melatoniny i melisy, czyli niegroźnych składników. Wiele z takich leków wykupisz bez recepty oraz wizyty u lekarza.

Czy suplementacja jest dobra?

Czy jest nam potrzebna? To trudne pytania, bowiem wszystko zależy od człowieka, a każdy z nas jest inny, inaczej podchodzi do takich spraw. Suplementy to na pewno bardzo dobre wspomagacze w wielu problemach, z którymi zmagamy się jako ludzie. Jak to mówią – wszystko jest dla nas dobre, ale musimy zachowywać limity i normy i nie przesadzać. W internecie możemy znaleźć mnóstwo mylnych opinii na temat suplementów, musimy zwracać na to uwagę oraz nie dać się oszukać reklamom, które obiecują nam wszystko, to co najlepsze.

Czy musimy na nie uważać?

W razie problemów zdrowotnych oraz braku poprawy po korzystaniu z suplementacji należałoby skorzystać z konsultacji z lekarzem rodzinnym i podjąć właściwe leczenie. Suplementy są na pewno bardzo dobre oraz bardzo potrzebne, ale zdarza się, że nie pomagają wyeliminować naszego problemu, który jest zakorzeniony gdzieś mocniej i wymaga „ataku” z innej strony, innymi lekami, innymi środkami. Musimy o tym pamiętać kiedy decydujemy się na korzystanie z suplementacji oraz kiedy ta suplementacja nie przynosi efektów.