Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Sklepy Na Plus

W obecnych czasach, gdy technologia otacza nas z każdej strony, nawet najbardziej prozaiczne czynności mogą być jeszcze prostsze. Do niedawna zakupy były jednym z najprzyjemniejszych obowiązków domowych. Jednak nawet ta czynność pod wpływem technologii ewoluowała w coś jeszcze przyjemniejszego. Otóż już od jakiegoś czasu, aby zrobić zakupy (niezależnie czy mowa tu o zakupach spożywczych, przemysłowych czy związanych z ubraniami) nie musimy nawet wychodzić z mieszkania. Wszystko stało się jeszcze bardziej ułatwione, za sprawą rozwoju internetu. Dzieje się tak ponieważ portal Internetowy gwarantuje nam robienie zakupów internetowych. Każdy kto przynajmniej raz miał okazję zrobić zakupy on-line z pewnością potwierdzi, że ta opcja jest znacznie szybsza i bardziej intuicyjna niż tradycyjne zakupy w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo ten typ zakupów, pozwala zaoszczędzić znacznie więcej pieniędzy niż zakupy w sklepach stacjonarnych, ponieważ w internecie przeważnie znajduje się znacznie więcej ofert promocyjnych i wyprzedaży – można więc śmiało stwierdzić, że są to sklepy na plus.

Jeśli już mowa o oszczędzaniu pieniędzy, także tu z pomocą przychodzi niezawodny i stale rozwijający się internet.

Nie od dziś wiadomo, że na pracy w tak zwanych Social Mediach da się zrobić. Praca przez Internet w warunkach domowych, to marzenie nie jednego z nas, jednak większości wydaje się to tak nieosiągalne, że nawet nie próbuje nic z tym zrobić. Jest to pierwszy podstawowy błąd w drodze do zarabiania pieniędzy przez internet, dlatego że opcji na prowadzenie własnego małego biznesu jest naprawdę bardzo wiele. Jednym z najpopularniejszych i zarazem najbardziej dochodowych sposobów na zarabianie pieniędzy jest blog. Założenie pierwszego bloga to nic trudnego, istnieje mnóstwo stron na których można utworzyć swój blog całkowicie za darmo. Jedyne co musisz posiadać, to umiejętność pisania (tak aby zainteresować swoich czytelników) oraz unikatowy pomysł na tematykę główną bloga. Tematem którym zajmiesz się na blogu może być na przykład twoja pasja. Jeśli grasz na jakimś instrumencie, możesz poradzić bloga o tym, jak zacząć grać, jeżeli natomiast lubisz gotować postaw na stronę z przepisami. To tyle! Do dzieła.