Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

ScubaSPA

Po całym roku ciężkiej pracy każdy marzy o wakacjach. Wyobrażamy sobie wakacje w egzotycznym miejscu z ekskluzywną obsługą i ciekawymi atrakcjami. Chcemy choć przez tydzień, dwa, zapomnieć o przyziemnych obowiązkach domowych oraz zawodowych. Na wakacjach mamy nadzieję relaksować się, wypoczywać, lecz także realizować swoje hobby. Najlepiej jeśli mamy sprecyzowane, jasne plany oraz zaplanowany budżet. Łatwiej w takiej sytuacji wybrać spośród tysięcy dostępnych na rynku propozycji.

Jeżeli jedziemy na urlop z całą rodziną musimy przemyśleć atrakcje dla każdego, w tym dzieci. Hotele oprócz basenów dla dzieci i Kids Clubów na terenie resortu, oferują zabawy z animatorami oraz dyskoteki. Wakacje Malediwy to miejsce wymarzone dla całej rodziny. Zabawa na plaży dla dzieci, zabiegi upiększające dla pań, oraz oczywiście sporty wodne. Położony na środku Oceanu Indyjskiego archipelag z 1200 wysp, zadowoli wymagającego surfera, nurka bądź kajakarza. Zapaleni, ciekawi przygód nurkowie mogą skorzystać z ScubaSPA. To rejs luksusowym statkiem, z którego możemy stale nurkować. Statek przemieszcza się nad rafą koralową oferując nurkom niezapomniane widoki. W trakcie rejsu możemy skorzystać z bogatej oferty SPA co tylko dopełni nasz relaks. Nurkowanie oraz SPA to prawdziwy luksus, wielka przygoda i niezapomniane wrażenia. Pamiątką z nurkowania będą niepowtarzalne zdjęcia rafy koralowej, bogatej oceanicznej fauny oraz flory. Bezpieczeństwo w czasie nurkowania powinien zapewnić przewodnik, dlatego że oprócz bezpiecznych wód oraz raf koralowych, można spotkać pod wodą gigantyczne płaszczki i rekiny. My natomiast musimy posiadać odpowiednie dokumenty potwierdzające nasze zdolności.

Dla tych, którzy od zwiedzania podwodnego świata wolą zwiedzanie okolicy, ogromną atrakcją są wypady łodziami na pobliskie wyspy. W małych knajpkach kierowanych przez mieszkańców wysp napijemy się lokalnego drinka i odpoczniemy zachwycając się zachodzącym słońcem. Małe wyspy i wysepki mają wprost bajkowy charakter. Bajeczny krajobraz, soczysta zieleń, piękna plaża z lazurową wodą tworzą niezwykły klimat, który z pewnością zapamiętamy na długie lata. Zaplanujmy zatem wakacje marzeń dla całej rodziny. Pozwólmy sobie na dużą dawkę luksusu bo Malediwy to wczasy w raju.

Wpis powstał przy współpracy z Scubaspa.com