Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Promocje on-line

Coraz to więcej sklepów, nie tylko supermarketów, ale również hipermarketów bądź drogerii, co tydzień przygotowuje dla swoich klientów gazetki promocyjne, w których przedstawia produkty objęte niższymi cenami, gdy kupi się je w większej ilości. W przypadku drogerii są to kosmetyki, natomiast jeśli mówimy o supermarketach oraz hipermarketach, to oprócz kosmetyków również produkty spożywcze i napoje lub karmy dla zwierząt.

Co ważne, taka gazetka promocyjna jest dostępna nie tylko w sklepie stacjonarnym na specjalnym stanowisku, ale także na stronie internetowej sklepu, co pozwala nam zaplanować zakupy na dzień przed oficjalnym obowiązywaniem tych wszystkich promocji. To dla nas duże ułatwienie, dlatego że udając się do sklepu, musielibyśmy jednocześnie oglądać gazetkę w sklepie i szukać interesujących nas produktów. A tak, mając wszystko w internecie, wiele wcześniej zaplanujemy zakupy, co sprawi, że oszczędzimy nie tylko pieniądze, ale i czas. Warto wiedzieć, że takie promocje są dostępne nie tylko w wielu sklepach stacjonarnych, lecz także przez internet. W czasie przedświątecznym, a także po świętach, czyli w czasie wyprzedaży, podczas korzystania z internetu, możemy natknąć się na promocje on-line w drogeriach czy sklepach ze sprzętem RTV oraz AGD. Produkty objęte promocją są wtedy bowiem tańsze nawet o połowę od pierwotnej ceny, co jest dla nas bardzo atrakcyjne i pozwoli nam zaopatrzyć się w nowy sprzęt, taki jak smartfon, tablet, telewizor plazmowy, bądź pralko – suszarka. We wspomnianych też drogeriach zrobimy zapasy kosmetyków. Wiadomym jest, że po kilku latach używania jednego ze sprzętów może on zacząć się psuć w różny sposób, a cena naprawy powoduje, że lepiej mimo wszystko zainwestować w nowe urządzenie.

A dostępne po świętach Bożego Narodzenia wyprzedaże na pewno pozwolą nam wybrać coś właściwego dla siebie. I to nie tylko w tradycyjnym sklepie, lecz także w internecie. Bo to, że w ostatnim czasie nazbyt często nie wychodzimy z domu, nie oznacza, że nie możemy robić zakupów. Bo dzięki dostępowi do internetu jest to jak najbardziej możliwe. A przecież czasami tylko w internecie możemy trafić na okazję zakupu wymarzonego telefonu, czy laptopa w dużo obniżonej cenie. Warto więc wziąć to pod uwagę, gdy zdecydujemy się na zakupy.