Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Pierwszy biustonosz dla dziewczyneki

Zależnie od pory roku staramy się ubrać odpowiednio do pogody, jaka dominuje na zewnątrz. Zawsze dostosowujemy się do niej i dbamy o zdrowie swoje i innych osób w naszym domu. Gdy jesteśmy rodzicami, to staramy się zadbać o to, aby nasze dzieci miały odpowiednie ciuchy dla siebie. Z tego powodu na pewno kupimy biustonosze dla dziewczynek bądź slipy dla chłopców. Pasuje to do danej płci i sprawia, że oboje dzieci czują się dobrze we własnej skórze i nie mają poczucia, że czegoś im brakuje. Jednak nie tylko o dzieci powinniśmy zadbać. Również i o siebie. Zawsze pragniemy posiadać w szafie to, w czym będzie nam naprawdę dobrze. Przydaje się bielizna męska bądź damska, do tego odpowiednie spodnie, koszulki i wiele innych rzeczy, bez których na pewno żaden człowiek się nie obędzie.

Zależnie od pory dnia również ubieramy się w inny sposób oraz dostosowujemy się do sytuacji, w jakiej mamy się znaleźć. Jeśli wybieramy się do pracy, to zamierzamy postawić na elegancki strój. Kobiety na pewno wybiorą gustowną spódnicę i piękną bluzkę, która razem z tym oraz odpowiednim żakietem tworzy świetne połączenie, z którego na pewno będzie dumna i które na pewno chętnie będzie w danej chwili zakładać na siebie. Mężczyzna za to postawi na świetny, wyprasowany garnitur, odpowiednią koszulę i krawat lub muszkę zależnie od pory dnia, i tego, gdzie konkretnie się wybiera. Jeśli praca jest mniej formalna, to na pewno oboje zdecydują się na luźniejszy dress code. Wiedzą bowiem najlepiej, na co mogą pozwolić sobie w danej przestrzeni.

Tak to wygląda w ciągu dnia. Nocą jednak przyda się odpowiednia piżama na lato. Odpowiednia, to znaczy taka, w której na pewno nie będzie nam za gorąco. Przecież każdy pewnie ma dosyć tego, że budzi się zlany potem, a do tego niewyspany. Odpowiednia piżama na lato jest przewiewna, komfortowa i po prostu dobrze leży na ciele. Dlatego warto w nią zainwestować.

W ogóle ciekawym zagadnieniem jest moda oraz to, jak się ona rozwija. Zawsze przecież możemy trafić na inne, ciekawe ubrania, które na pewno w naszej szafie będą świetnie wyglądać, a sami znajdziemy niejedną okazję ku temu, by je założyć w ciągu dnia. Z pewnością przekonamy się, że sami odnajdziemy swój własny styl.