Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Optymalizacja pracy, czyli niezawodny system ERP

Czasy papierowych kart pracy, komunikacji przez telefony stacjonarne bądź konieczność osobistej wizyty na końcu firmy już prawie za nami. Świat się zmienia, a my razem z nim. Technologie rozwijają się w zastraszająco szybkim tempie. Czemu by zatem z nich nie korzystać? Szczególnie biorąc pod uwagę rozwój start-up’u, firmy, czy nawet małego biura rachunkowego. Idealnym rozwiązaniem dla wyżej wymienionych (i nie tylko), jest system Comarch ERP Optima.

System informatyczny dla firm

System ten jest najpopularniejszym w Polsce programem dedykowanym małym oraz średnim przedsiębiorstwom z każdej branży. Posiada dedykowane moduły umożliwiające pracę we wszystkich obszarach biznesowych. System finansowo księgowy daje możliwość zarządzania przepływem płatności czy procesami fakturowania, dzięki czemu wszystkie procesy płatności mogą być (przy drobnej pomocy człowieka) realizowane terminowo, w bardzo prosty sposób oraz w optymalnie krótkim czasie. System produkcyjny Comarch ERP Optima to perfekcyjne narzędzie służące do optymalizacji produkcji. System daje nam możliwość tworzenia i realizowania wszelkiego rodzaju zleceń produkcyjnych oraz tworzenia dokumentów magazynowo-księgowych w bardzo łatwy oraz przyjemny sposób. Ponadto możliwe jest generowanie przewodników produkcyjnych na podstawie technologii i zleceń produkcyjnych, a także monitorowania stopnia zaawansowania zleceń i wprowadzania rzeczywistych kosztów produkcji.

Comarch ERP Optima jest najpopularniejszym, a zarazem świetnym narzędziem do optymalizowania pracy i zarządzania firmą i jej procesami. Całość powyższych operacji może być rejestrowana za pomocą paneli dotykowych, czytników kodów kreskowych lub też wprowadzana ręcznie z notatek pracowników produkcji. Implementacja narzędzia dostosowana jest do obecnie przyjętych norm panujących w firmie, a także osobistych preferencji klienta.

Dla kogo taki system?

Comarch ERP Optima w trzech słowach to nic innego jak oszczędność, funkcjonalność oraz rozwój. Inwestycja w produkt bardzo szybko się zwraca, a koszty implementacji nie są wygórowane. Na wprowadzenie Comarch ERP Optima wraz z dogodnymi dla firmy modułami zdecydowało się już szerokie grono znanych oraz cenionych przedsiębiorstw – nie wahaj się ani chwili! Optymalizacja procesów w firmie to realne oszczędności, zwiększone zyski, lecz również zadowoleni pracownicy.