Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Niemieckie słodycze

Często zachwycamy się różnymi zagranicznymi artykułami, nie mając pojęcia o tym, jaką jakością chwalą się nasze własne rodzime wyroby. Nie zawsze wynika to jednak z naszej ignorancji, ponieważ nieraz jest po prostu tak, że artykuły sprowadzane z innych krajów wykazują się lepszym działaniem, korzystniejszą (niższą) ceną oraz ogólnie rzecz biorąc wyższą atrakcyjnością. Niemiecka chemia domowa sprzedaje się w naszym kraju rewelacyjnie i z czegoś oczywiście musi to wynikać. Niemieckie płyny do prania są zwykle wydajniejsze i lepiej radzą sobie z usuwaniem trudnych do zmycia plam, co zwykle można też powiedzieć o innych produktach przeznaczonych do sprzątania, czyli płynach do odkażania, płynach do mycia okien bądź sprayach do usuwania kurzu z mebli.

Nie samym sprzątaniem człowiek żyje

Gdy już zdołamy perfekcyjnie doczyścić całe swoje domostwo przy pomocy specjalistycznej zagranicznej chemii, na pewno chętnie zasiądziemy sobie na kanapie przy ulubionym filmie bądź serialu, a do oglądania weźmiemy sobie talerz bądź półmisek różnych smakowitości. Polskie krówki czy galaretki w czekoladzie są całkiem smaczne, jednakże w wielu przypadkach nie mogą się równać z tym, jak różnorodne bywają niemieckie słodycze. Tu nie chodzi o to, aby kupować tylko to, co jest produkowane za granicą, ale o to, by dać sobie większe pole wyboru i odkrywać nowe smaki, jednocześnie zapewniając sobie ciekawe doświadczenia. Nawet pod względem jedzenia nie powinniśmy się ograniczać. Jeżeli tylko mamy taką możliwość, zamiast kupić popularnego batonika, którego jedliśmy już ze sto razy, weźmy sobie coś, co widzimy po raz pierwszy w życiu, aby w ten sposób nauczyć się czegoś nowego.

A gdzie to wszystko możemy kupować?

Skąd w ogóle brać artykuły produkowane za granicą, skoro w naszych zwykłych polskich supermarketach raczej nie jesteśmy w stanie na nie natrafić? Rozwiązanie jest proste. Na ogół gdy nie potrafimy znaleźć czegoś w standardowych sklepach stacjonarnych, zaczynamy tego szukać w sklepach internetowych, zatem tak samo powinniśmy postąpić i tym razem. W Internecie na różnych stronach znajdziemy najróżniejsze napoje z Niemiec, słodycze z Anglii i zupełnie inne wyroby z jeszcze innych zakątków świata. Możemy je zamawiać z dostawą prosto do swojego domu, by potem już tylko je testować i samemu móc ocenić ich jakość.