Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Najlepsze atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu

Kołobrzeg jest jednym z najpiękniejszych polskich miast. Odwiedzany przez tysiące turystów należy do popularnych miejsc na beztroski letni odpoczynek. Kołobrzeg, z racji, że jest on odwiedzany przez całe rodziny proponuje atrakcje nie tylko dla osób dorosłych, lecz także dla tych najmłodszych gości. Najważniejsze atrakcje w Kołobrzegu dla dzieci to m.in Ukryta Kraina – interaktywna wystawa, która szczególnie spodoba się zgorzałym fanom magicznego świata czarodziejów i wróżek.

Atrakcje w Kołobrzegu

Podczas wędrówki przez tą niezwykłą wystawę dziecko pobudza swoją wyobraźnię oraz ćwiczy umiejętności manualne, pokonując liczne przeszkody oraz bliżej poznając ten kolorowy i niezwykły świat. Atrakcje dla dzieci Kołobrzeg to także niezwykłe muzeum bursztynów w którym dzieci mogą posiąść obszerną wiedzę na temat tego minerału i podziwiać wykonaną z niego biżuterię oraz równie interesujące muzeum minerałów znajdujące się w Latarni Morskiej. Dla fanów małych, uroczych zwierzątek Kołobrzeg proponuje Miasto Myszy – krainę małych, puchatych gryzoni rozmaitych gatunków. Dziecko w trakcie wycieczki może obserwować każdy ruch zwierzątek, zdobywając wiedzę na temat różnych rodzai myszy. Atrakcje Kołobrzeg dla dzieci to także klasyczne oraz najbardziej znane zabytki tego miasta, które pełne są niezwykłych historii. Do najpopularniejszych zabytków Kołobrzegu należy wspomniana wcześniej Latarnia Morska i słynny Ratusz, który jest prawdziwą chlubą miasta. Zwiedzanie tych zabytków, szczególnie w towarzystwie przewodnika pozwoli zdobyć szeroką wiedzę na temat Kołobrzegu oraz zainteresować malca historią tego niesamowitego miejsca. Młodzi marynarze i przyszli podróżnicy z całą pewnością będą zaintrygowani słynnym Kołobrzeskim Portem.

Odpoczynek dla dzieci i dorosłych

Duży i nowoczesny port stanowi świetne miejsce na wspólną wycieczkę, szczególnie w połączeniu z wyprawą do oceanarium, gdzie dzieciaki mogą podziwiać podwodny świat mórz oraz oceanów oraz obserwować codzienne życie mieszkających w nim ryb. Podsumowując Kołobrzeg to niezwykłe miasto pełne atrakcji, które zachwycą także dzieci, jak i dorosłych. Klasyczne zabytki i liczne propozycje dla najmłodszych pozwalają na aktywne spędzenie czasu na urlopie i zdobycie wiedzy na temat historii Kołobrzegu.