Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

MERIVOBOX – nowoczesna platforma do montażu szuflad

Firma Blum to austriacka firma specjalizująca się w produkcji okuć do mebli. Ich charakterystycznym elementem jest wysoka jakość wykonania, co znajduje swoje potwierdzenie w dożywotniej gwarancji od producenta.

Merivobox Blum – co to właściwie jest?

Najłatwiej opisać to jako platformę do montażu szuflad. Charakterystycznym elementem systemu jest uniwersalność i minimalistyczny design. Prawdziwy sekret tkwi jednak w profilu prowadnicy. Jej nowa budowa umożliwia stworzenie różnych szuflad przy takim samym systemie montażowym. Wielofunkcyjne prowadnice sprawdzą się zarówno przy standardowych, wewnętrznych, jak i szufladach z wysokim frontem.

Dlaczego szuflady Merivobox od Blum są takie wyjątkowe?

Choć charakteryzują się prostotą, to dają mnóstwo możliwości. Bok szuflady jest równocześnie jej ramą i w zależności od upodobań można wybrać opcję z relingiem, z metalowym bokiem bądź z przeszkleniem. Do tego występują w trzech wariantach kolorystycznych: Jedwabiście Biały Mat, Szary Indium Mat i Antracyt.

Jeśli chodzi o fronty, w przypadku konieczności ich wymiany, procedura jest niezwykle prosta. To dlatego, że niezależnie od wybranego wariantu, zarówno pozycja mocowań, jak i miejsce wiercenia są takie same. Dodatkowo, wykorzystując opcję zatrzymania szuflady, wymiana frontu będzie możliwa nawet wówczas, kiedy została ona już zamontowana. Nawet jedna osoba poradzi sobie z tą czynnością. Co to daje? Prosta wymiana frontów oraz blatu owocuje wrażeniem całkiem nowej kuchni, bez konieczności zmiany jej dotychczasowej funkcjonalności.

Dlaczego jeszcze warto mieć system Merivobox Blum?

Firma wprowadzając na rynek system szuflad Merivobox wykorzystała swoje dotychczasowe, sprawdzone technologie. Szuflady są kompatybilne z rozwiązaniami takimi, jak: Blumotion, Tip-on Blumotion bądź Dervo-drive. Blumotion zapewnia cichy domyk, Tip-on Blumotion gwarantuje otwarcie szuflady poprzez naciśnięcie na jej front a Servo-drive to otwieranie szuflady przy pomocy zasilania elektrycznego.

Gdzie można stosować szuflady Merivobox od Blum?

System znajdzie swoje zastosowanie w całym mieszkaniu. Wystarczy skorzystać z systemów organizacji Ambia-Line a szuflada stanie się perfekcyjnym organizerem na akcesoria biurowe bądź kosmetyki w szafce łazienkowej. A to tylko dwie z wielu możliwości.