Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Lampy do salonu

Wybór oświetlenia do domu, bądź mieszkania jest bardzo ważne. Salon jest centralnym miejscem w domu oraz bardzo potrzebne jest nam tam światło również wieczorem. Wybór lamp na rynku jest ogromny. Lampy do salonu, muszą zamienić nam światło dzienne. Dobrze jest, aby oświetlały całość pomieszczenia równomiernie. Nastrój w salonie ma niezwykle duże znaczenie i każdy element, który się w nim znajduje, musi dodawać mu prestiżu. Dużym plusem takich lamp sufitowych, jest również to, gdy chcemy zadbać o nastrój w naszym salonie oraz potrzebujemy przyciemnić światło, to istnieje tam, taka funkcja.

Lampy do salonu

Dlatego też takie lampy sufitowe stanowią idealne rozwiązanie. Jeżeli zależy nam na lampach, które nie zajmują wiele miejsca, jak w przypadku żyrandoli, to idealnie odnajdą się tutaj spoty sufitowe, bądź lampy do szynoprzewodu. Jest, to niezwykle dobra alternatywa do powszechnie używanych żyrandoli. Spoty sufitowe są dzisiaj bardzo modne i coraz częściej stosowane w każdym pomieszczeniu w domu. Zaletą takich lamp, jest to, iż są nowoczesne oraz można je łączyć dowolnie. Przeważnie występują w czarnych bądź białych kolorach, co nadaje dodatkowego wystroju salonu. Spoty sufitowe pozwalają optymalnie oświetlić fragment pomieszczenia. Zazwyczaj starczają na dłużej niż zwykłe lampki. Można wybrać takie oświetlenie, gdzie jest ich parę w rzędzie i wtedy każdy reflektor nakierować na różne strony salonu. Jest to komfortowe rozwiązanie, dlatego że mamy rozproszone światło po całym pomieszczeniu, a zużywa to mniej energii, niż byśmy musieli włączać kilka lampek. Przeważnie takie nowoczesne lampy, są również ekonomiczne, co daje nam mniejsze rachunki za prąd. Plusem takiego rodzaju lamp, jest to, że zajmują mało miejsca pod sufitem. Nie ma zagrożenia, że ktoś może się uderzyć o zwisający żyrandol bądź że na przykład dziecko uszkodzi nam oświetlenie.

Jaki to koszt?

W lampach sufitowych jest też niezwykle łatwy montaż. Mocowane są do sufity za pomocą uchwytu montażowego. Koszty takich spotów sufitowych, bądź lamp do szynoprzewodu zależy od ilości w rzędzie, jak i ogólnego ich designu, oraz mocy. Pojedyncze spoty można dostać już za nawet 60-70 zł. Wszystko zależy, od tego, czy mamy konkretną wizję naszego oświetlenia do salonu, bądź będziemy łączyć różne style.