Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Koszulki z Audrey Hepburn

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modnych oraz (jeśli chodzi o zwierzęta) uroczych projektów koszulek. Koszulki z nadrukiem są doskonałym uzupełnieniem naszego looku, acz same w sobie mogą stanowić również główną część naszego stroju. Zwykle koszulki z większym nadrukiem skupiają na sobie uwagę, jednakże nie znaczy to wcale, że źle komponują się (lub nie komponują się wcale) z innymi elementami naszego ubioru.

Wszyscy dobrze wiemy, że domowe zwierzaki przyciągają sympatyczne spojrzenia przechodniów, jak i naszych przyjaciół, którzy chętnie pogłaskaliby takiego zwierzaka, o ile nie byłby on tylko wizerunkiem na t-shircie, dlatego.. czemu by nie nosić takiego wizerunku, który byłby doskonałym starterem do krótkiej pogawędki, albo zwyczajnie stał się przedmiotem rozmowy w kolejce po poranną kawę? Koszulka z psem? Czemu nie! Koszulka z kotem, który wydaje się najsłodszą istotą w galaktyce? Proszę bardzo! Lecz co jeśli nie mamy ochoty na krótką pogawędkę w sklepie z nowo poznaną osobą o psiaku na naszym t-shircie?

Wizerunki gwiazd takich jak Marylin Monroe, Audrey Hepburn czy Elvisa Presleya pojawiają się w dzisiejszych czasach na każdym kroku, ale również na każdym kroku przyciągają czyjś wzrok.. No właśnie, nie bez powodu wizerunki takich osób pojawiają się jako temat graffiti na ścianie perony bądź obraz na ścianie w naszej ulubionej restauracji. Wizerunek gwiazdy przypomina nam o jej dokonaniach. Często wzorujemy się na nich niekoniecznie zdając sobie nawet z tego sprawę. Andy Warhol poruszył ten temat wielokrotnie tworząc wiele dzieł poświęconych temu zagadnieniu. Najbardziej znane są chyba wizerunki Marylin Monroe, stworzone metodą sitodruku, z którą dzisiaj chyba właśnie najbardziej kojarzymy Warhola.

Coraz to popularniejsze stają się również odwołania do Audrey Hepburn, kobiety symbol, kobiety ideał. Jej wizerunek kojarzymy z najwyższą formą elegancji i stylu. Jej twarz pojawia się na wielu instagramowych postach (w końcu co jest bardziej instagramowalne niż wizerunek jednej z największych gwiazd wszechczasów?), ale również na t-shirtach. Właśnie takie znajdą u nas Państwo. Koszulki z Audrey Hepburn staną się zdecydowanie jednym z największych trendów nadchodzącego roku, a także przyciągną spojrzenia wszystkich amatorów stylu oraz elegancji.