Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Jak zadbać o swoją urodę?

O własną urodę na pewno warto się zatroszczyć. Wygląd zewnętrzny decyduje o tym, jak się czujemy, jaką mamy samoocenę i jak jesteśmy postrzegani przez innych. A teraz zmienianie tego wyglądu stało się tak proste, jak nigdy wcześniej. Nie jest ono dyktowane tylko przez makijaż, nową fryzurę bądź zakupy odzieżowe, bo jednak dużo efektywniej można manewrować swoją prezencją, kiedy korzysta się z usług gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej.

Który zabieg wybrać?

Termolifting twarzy Szczecin to na przykład bardzo dobry sposób na przywrócenie tej twarzy należytego owalu, nadanie skórze jędrności i zapewnienie jej elastyczności, nawet w wieku dojrzałym bądź starszym. A nie jest to oczywiście jedyny skuteczny zabieg zmieniający wygląd zewnętrzny. Pośród usług gabinetów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej każdy znajdzie takie oferty, które będą właściwie dostosowane właśnie do jego potrzeb i które pomogą mu poczuć się lepiej we własnej skórze. Nic tylko korzystać!

Aby jednak na tym skorzystać, trzeba wiedzieć, co tak właściwie ma się do wyboru, czyli trzeba samemu przejść się do jakiejś polecanej kliniki i na spokojnie zapoznać się z jej propozycją, omawiając co ciekawsze usługi razem z lekarzem bądź kosmetologiem. Ekspert wie przecież najlepiej, do czego służy endermologia Szczecin i w jakim przypadku powinna być realizowana. Ten zabieg ma akurat na celu wyszczuplenie ciała i wymodelowanie sylwetki, jednakże nie jest on jedyną metodą wywołującą taki efekt, dlatego że podobne rezultaty przynosi chociażby popularna liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu. Nie da się ukryć, że o figurę łatwiej zadbać w takim gabinecie medycyny estetycznej, aniżeli przez łączenie ze sobą katorżniczej diety oraz równie katorżniczych ćwiczeń. Nie zawsze warto aż tak się przemęczać.

A co zrobić latem?

Specjalistyczne zabiegi mogą też dość dobrze wspomóc „naturalne” odchudzanie. W okresie wakacyjnym jeszcze inny zabieg cieszy się jednak największą popularnością, a jest nim nic innego jak oczywiście depilacja bikini Szczecin. Najczęściej przyjmuje ona formę depilacji laserowej, aczkolwiek może być też przeprowadzana w bardziej tradycyjny sposób, czyli chociażby przy użyciu wosku, który również dość dobrze radzi sobie z owłosieniem występującym w okolicach miejsc intymnych.