Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Indywidualne nadruki na ubraniach

Nudzą Cię ubrania z tradycyjnych sklepów? Masz firmę i potrzebujesz wysokiej klasy gadżetów reklamowych? A może poszukujesz prezentu idealnego? Jeżeli na choć jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, czym prędzej zaznajom się z ofertą drukarni i firm poligraficznych. Nadruk własnej grafiki na koszulce, torbie, bluzie, kubku czy poduszce jeszcze nigdy nie był tak łatwy! Utwórz projekt swoich marzeń, prześlij go firmie poligraficznej, lub przyjdź do jej siedziby i zademonstruj na czym Ci zależy. Eksperci doskonale Ci doradzą i dopasują najbardziej odpowiednią metodę druku.

W dzisiejszych czasach technik druku jest niezwykle dużo. Na materiale doskonale sprawdzi się sitodruk. Odpowiednio wykonany nadruk metodą druku sitowego charakteryzuje się dużą wytrzymałością zarówno podczas użytkowania jak i prania. Fullprint to idealne rozwiązanie na koszulki sportowe, natomiast ręczniki, czapki, torby, to pole do popisu dla haftu komputerowego. Inną interesującą metodą jest grawerowanie laserem. To opcja idealna, gdy potrzebujemy wzoru na drewnie, pleksi czy szkle, z kolei do małych gadżetów reklamowych jak długopisy, zapalniczki lub innych przedmiotów z tworzyw sztucznych służy zwykle tampondruk. Tampondruk polega na nakładaniu farby drukarskiej miękkim stemplem na podstawie płytki z wytrawionym uprzednio wzorem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że projektując własną koszulkę, można też wykonać niepowtarzalną metkę żakardową lub sublimacyjną. Istnieją też metki nanoszone bezpośrednio na materiał, czyli metki sito-transferowe oraz metki Hang Tag – takie, które dołączyć można za pomocą sznurka.

Czy zamówienia indywidualnych wzorów są możliwe? Naturalnie. Indywidualne zamówienia są droższe, niż te hurtowe dla firm, ale koszt skończonej koszulki z nadrukiem, nie powinien przekraczać wartości cen sklepowych. Ubrania i akcesoria z własnym nadrukiem cieszą się dużą popularnością zarówno jako gadżet reklamowy firmy, jak i spersonalizowany prezent. Zamawiając takie ubranie lub gadżet zdobędziesz niepowtarzalny, wyróżniający się produkt. Koszulka z psem lub koszulka z kotem? Nie ma problemu. Dostarcz lub prześlij zdjęcie swojego pupila, a graficy zadbają o to, by jego wizerunek znalazł się na materiale w wysokiej jakości. Jeśli nie umiesz się zdecydować internetowe katalogi pełne unikalnych wzorów na pewno Ci pomogą. Koszulki z Audrey Hepburn, Marilyn Monroe, poduszki z Power Rangers, kubki w stylu pop art, chyba każdy znajdzie tam coś dla siebie.