Hello!! My name is Jeanine

I love to eat, travel, and eat some more! I am married to the man of my dreams and have a beautiful little girl whose smiles can brighten anyone’s day!

Latest Recipes

Latest Tweets

Dom aukcyjny Świnoujście

Kolekcjonowanie rozmaitych przedmiotów często staje się dla kogoś przyjemnym hobby. W kręgu zainteresowań kolekcjonerów pozostają niezmiennie znaczki pocztowe, monety oraz pocztówki. W przypadku numizmatyki, zbiory starych monet i banknotów nierzadko są niezwykle cenne. Amatorzy i zawodowi kolekcjonerzy zbierają zarówno pieniądze będące w przeszłości w obiegu w Polsce, jak i w innych krajach. Kompletowana przez lata kolekcja może zyskać niebagatelną wartość.

Skup numizmatyki

Skup starych monet Poznań jest miejscem, w którym można sprzedać zabytkowy bilon. Podczas tego typu transakcji profesjonalna, uczciwa wycena to podstawa. Dlatego zdecydowanie nie warto sprzedawać monet w szemranych, niesprawdzonych miejscach, można bowiem łatwo paść ofiarą oszustwa. Współcześnie niesamowitą popularnością cieszą się monety z czasów PRL-u. Obok bilonu nie mniej pożądanymi przez numizmatyków przedmiotami są oczywiście papierowe banknoty. Wbrew pozorom nie zawsze przedstawiają wyższe nominały niż metalowe monety. Są natomiast bardziej podatne na zniszczenia i uszkodzenia, dlatego trzeba się z nimi delikatniej obchodzić. Skup banknotów Świnoujście to punkt, gdzie ze względu na nadmorską lokalizację, transakcji można dokonać nawet w trakcie urlopu. To znacznie wygodniejsze rozwiązanie niż czasochłonne prowadzenie aukcji internetowych i poszukiwanie klientów na kolekcjonerskie przedmioty na własną rękę. W dedykowanych miejscach skupu mamy bezpośredni kontakt z ludźmi konkretnymi, znającymi się na rzeczy.

Dom aukcyjny

Związane z numizmatyką są również tak zwane domy aukcyjne. To placówki pośredniczące w obrocie towarów, w dużej mierze dzieł sztuki. Przedsiębiorstwa te pobierają stosowną opłatę, lecz mają ogromny plus – pozwalają na zebranie w tym samym czasie sprzedawców oraz osoby zainteresowane kupnem konkretnych przedmiotów. Jeśli chodzi o samą opłatę aukcyjną, naliczana jest ona w oparciu o wartość przedmiotu, który zamierzamy wystawić. Dom aukcyjny Gdańsk jest popularną placówką działającą na terenie Trójmiasta. Ze względu na znakomitą lokalizację i niepowtarzalny nastrój miasta- pojawia się tam wielu amatorów sztuki i kolekcjonerstwa. Aukcje często są promowane przez domy aukcyjne za pośrednictwem mediów społecznościowych, co zwiększa szansę na sprzedaż.